missä mahtaa olla vika? Onko joku teistä tietoinen?
Jippiin sähköposti on tökkinyt
pahemman kerran ...
3141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
koko Jippiihän on niin p*ska portaali. Edes keskustelufoorumille ei pysty kirjoittamaan rekisteröitymättä. Ei vakkarikirjoittajia varmaan haittaa mutta satunnaiselle ohikulkijalle tuo on este. Jippii Treffimesta on muuttunut paskaksi, ne julkaisee ilmoituksen vaan jos rekisteröityy kännyä käyttämällä.
Hip hurraa, mitä liekään sakemannien röpellyksiä. Ainakin linkkien osoitteista päätellen sakemanni koska osoitteissa on saksalaisia termejä.
Se foorumi kuoli rekkautumispakon jälkeen. Muutenkin sivustot siellä ovat poikkeuksellisen hitaasti latautuvat. Keskustelijatkin ovat yksiä ja samoja körmyjä.
sen verran että jos sen rekkautumispakon idea olisi estää ns. trollien pääsy niin eipä sitä huomaa. Samat trollit paasaa siellä propagandaansa niin nyt kuin ennen rekkaamispakkoakin. Sen sijaan joku satunnainen ohikulkija voisi haluta heittää kommentin jos toisenkin mutta ei varsinaisesti vakituisesti osallistua keskusteluun mutta rekkaamispakko vie senkin halun. Eli tuolla rekkaamispakolla on juuri päinvastainen vaikutus kuin mihin se on tarkoitettu.
Tai ehkä Jippii on sittenkin tarkoitettu vain trolleille?