Nickerson ei tulekkaan Ässiin :) Voi teitä pellejä :DD On tainnut mies katsoa sarjataulukkoa :DD
Ässäfaneja kusetettu rajusti :)
rauman tyttö
131180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
On ollut taas esitys kun vastustajan pelaaja kertoo julkisuuteen seuraavaa:
Jämerää pelityyliä edustava Risto Korhonen kertoi jämerästi myös mielipiteensä illan vastustajasta.
- Kyllähän Ässät vähän tulta sammutti koko pelin. Ei niistä ollut oikein mitään vastusta, Korhonen kommentoi.
INFOO PERKELE!
MÄ PASKAT NAKKAAN TOSTA PORIN PORUKASTA MUT KU TOSSA KESKUSTELUJEN ETUSIVULLA TÄÄ PÖRRÄS.
MIKS EI SE PERKELE TUU SUOMEEN? VAIKUTTAAKO UIMALAKIN JA KOKO LIIGAN VÄSSYKÖINTI VAI HÄH?
SE JOHTUU VITTU SITÄ UIMALAKIN JA LIIGAHALLITUKSEN TOPIMINNASTA PERKELE!! MÄ ON NARRIFANI MUTTA TOLLASET SÄLLIT KU SE NIKKERSONI OLIS LIIGALLE PIRISTYSRUISKE! VITUN LIIGA PELOTTELEE NÄÄ KUNNON PELURIT PYSYMÄÄN POISSA TÄÄLTÄ! EI VITTU! ja linkki perään:
http://www.satakunnankansa.fi/pikauutiset/#1
"(Päivitetty: 23:41) (24.10 23:08) Dallasin Ässä-avun, puolustaja Matt Nickersonin pelaaminen patapaidassa on vaakalaudalla. Ässien hallituksen jäsen Kari Takko oli vielä myöhään tiistaina epätietoinen porilaisten suosikkipojan tilanteesta. - En ole saanut mitään virallista vahvistusta Nickersonin tilanteesta Dallasista. Kyse on farmijoukkueessa sattuneista loukkaantumisista. Takko aikoo olla keskiviikkona yhteydessä Dallasiin."
SORI NYT KUN MIMMILLE LASETAN, MUTTA TYPERÄÄ VITTUILUA!
TOLLASIA SÄLLEJÄ TÄÄ LIIGA KAIPAA SAATANA! IHAN VITUN SAMA MISSÄ NE PELAA PERKELE! PITÄS NÄYTTÄÄ SILLE VITUN UIMALAKILLE JA KUMPPANEILLE ETTÄ KETKÄ SITÄ PELIÄ PELAA PERKELE!
Eikö sulla todella ole mitää parempaa tekemist ku kirjotella tänne? Tossa just huomaa mimmost porukkaa te raumalaiset olette! Mene sinne rauma keskusteluun purkamaan noita paineitas äläkä tänne tule valittamaa! HAnki elämä ja pysy siel rauman puolella joka asiassa!!
selkeästä provosoinnista! Ihan samanlaisia olette molemmat.
provoista kyse vaan siitä ku sama kirjottaja kirjottaa aina noita samallaisia viestejä.. Olen niitä nyt lukenut tässä jo pitkän aikaa ja nyt alkaa mennä jo vähän yli. Täytyy tulla joka ässien käänteestä erikseen ilmottamaan tänne niinko me ei niitä itte tietää saatas. Ja vielä tohon sävyyn. Eli en ny tarkottanu millää pahal vaan se sais nyt vaan pikkuhiljaa alkaa lopettelemaan noita kirjotuksiaa.. Eikä meitä mitää kusetettu oltu eettä se sais ny vaa ottaa asioista vähä selvää ja tulla sitte vasta puhumaa..
kukaan lopeta kirjoittelua, jos hänen viesteihinsä jatkuvasti provosoituen vastaillaan. Sitähän tämä ihminen juuri hakeekin. Kaikkein paras tapa on yksinkertaisesti jättää moisiin vastaamatta, eikö niin?
taitaa asia olla.. Harmittaa vaa tommone. Mut tehdäänkö täst lähin sillai et kukaa ei pist mitää viestii sen henkilön lähettämiin juttuihi? Pikkuhiljaa senki pitäs kyllästyy..
mikä oli raummman lukon sijoitus sm kisoissa viimeks? ja mikä ässien?
joutunet nyt vaihtamaan vaippasi
Menkää muille palstoille pönkittämään omaa heikkoa itsetuntoanne!
ei tule nikkerson se siitä sano tako ja iha hjuvä
Niin sieltä näätte!! VArmaa tietoa ei ole vielä mistää.. Lähipäivinä ja viikkoina tulee lisää tietoa.