Suomalaiset murhamiehet ovat poikkeuksetta harvinaisen rumia. Toista se on Tanskan lahja maailman, Suomenkin naisille. Tumma komistus, ei ihme että suomi-tyttö teki hänen kanssaan lapsen. Steen sai säkkikaupalla lemmenpostia suomalaisilta naisilta. Suomalainen nainen ymmärtää hyvän päälle!
Komein murhamies on Steen
Cristenseen
101016
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Larha oli komea ja juuhanssonin late on valittu mister linnakundiksi
Johansson taasen menee jo "suohirviön" puolelle!
Miss kalterihuora. Vittu jakaa leveää persettään somaleille linnassa. Kultainen Suomenleijona-koru kaulassa rytkyen. Hyi helvetti mikä munanlutkuttaja SIKA.
sut pitää raiskata ja tappaa ja hyökkään raskaiden aseiden kanssa kauniiden naisten ja lsten päälle..t.jammu.
lapselle kannattaa varmistaa hyvä tulevaisuus valitsemalla sille hyvä isä
kaikkine tatuointeineen.
Vähän samanlaista karua komeutta on myös Jere Karalahdessa.
Myös Petri Gerdth ja Max Hupli olivat salskeita nuoria miehiä ,jotka antoivat ainakin yhtä kovia pommeja kuin Jere kaukalossa konsanaan.
Lisäksi Petriä ja Jereä yhdistää kyky tehdä pisteitä omassa lajissaan.
Maxin vastusjan silmissä taas vilisi pisteitä kun Mikkelin kulmien herra ja hidalgo antoi nyrkkiensä puhua.
Max oli jo silloin kova jätkä kun tämä wannabe -nyrkkeilijä Asikainen taputteli vielä vaipat jalassa paskaa lattiaan.
Eipä sillä ulkonäöllä,monta hernesoppaa syödä!
lasta kannatta raiskata ja naisia kun on ovat niin komettein perään vaikka ite rumia lehmiä.No raiskasin lapsen just..t.jammu siltavuori.
huora..jammu.
Eipä se mikään huomiotaherättävän komea ole, vaikka rumempia miehiä on kyllä olemassa.