Kiitos vaan kauheasti Kimi!

Ilmoitit juuri maailmalle että suomalaiset ovat roskasakkia juuria myöten.
Joten eiköhän se Putin valmistele jo suomalaisten siirtoa siperiaan minne se roskarotu kuuluu.
Suomalaiset alempirotuiset voitaisiin hyvin hävittää. Suomirotu on hyvä rengi, mutta huono isäntä, näin se vain on.
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hävittää.

Äänestä

sinne,mistä tulit,täällä ei rasisteja kaivata!

Äänestä

Jaha, menar du alla finländare eller bara finskatalande?

Är lillan Kimi nu världens fasligaste man? Kimi kan ju kalla det vad fan han vill.

Flytta tillbaka i särskola, satans dumskalle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


grögelholm kirjoitti:

Ilmoitit juuri maailmalle että suomalaiset ovat roskasakkia juuria myöten.
Joten eiköhän se Putin valmistele jo suomalaisten siirtoa siperiaan minne se roskarotu kuuluu.
Suomalaiset alempirotuiset voitaisiin hyvin hävittää. Suomirotu on hyvä rengi, mutta huono isäntä, näin se vain on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu