Täytyy myöntää,että Kimin "Oli paskalla"-kommentti oli melko sopimaton tuohon tilanteeseen.Toisaalta,ärsyttää kun jotkut ihmiset olettavat täällä heti,että Kimi on jotenkin älyllisesti rajoitteinen,kun päästi tuollaista suustaan.He eivät varmaankaan tunne häntä henkilökohtaisesti,joten heidän on siis typerää olettaa hänet älykkyystasoltaan alhaiseksi vain tuon kakkakommentin perusteella,eikö?
Kimin kakkapuheesta...
hear me out
4265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
On typerää tuomita ihminen vain muutamien pienten paheiden takia.Kaikki ryyppää,sikailee,kiroilee ja sanoo tyhmiä asioita.Kukaan ei ole täydellinen.
Täytyy tuomita hieman tuo Kimin suusta päässyt sammakko,mutta täytyy myös samalla ymmärtää miestä.F1-kuskien elämä on varmaan aika hektistä,kun mm.haastatteluja ja kysymyksiä sataa kaikista suunnista.Yritä siinä nyt olla aina mielin kielin!Ja mitä noihin paheisiin tulee,niitähän on kaikilla.Kaikki joskus sekoilee,kännäilee ja puhuu mitä sylki suuhun tuo.Se on sitä elämää.
Voisi sanoa,että kaikki tekee virheitä,mutta olis ihan kiva jos Kimi miettisi edes joskus vähän ennen kuin päästää tuollaisia suustaan.
Miksei täällä voida jo vaihteeksi puhua muusta kuin siitä Räikkösen pojan SUNNUNTAISESTA vessakäynnistä.