normaalia??

Onkohan normaalia, kun vauva on kovin riehakas aina ruokailun jälkeen?
3416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ole, koska muistan, että minua kehotettiin juomaan jotain makeaa mehua ja käydä pitkäkseen odottamaan liikkeitä, jos liikkeitä ei ollut tuntenut tarpeeksi. En tiedä onko juomisessa/syömisessä tai siis ruokaaineissa jotain sellaista, mikä virkistää vauvaa..

Äänestä
  • virkistää ja aktivoi vauvaa yhtä lailla kuin aikuistakin ihmistä.

    Äänestä

Voisitko kirjoittaa viestin otsakkeen niin, että ei tulisi turhia luettua tällaista juttua joka ei yhtään kiinnosta? Kiitos. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


crystalrose kirjoitti:

Onkohan normaalia, kun vauva on kovin riehakas aina ruokailun jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu