1) saako siinä lapsia?
2) onko siinä enemmän vaatetita?
3) onko enemmän esineitä?
4) saako lemmikeitä ohjattua? jos ei saa niin saako koodilla?
5) onko siinä autoja?
6) pääseekö siinä jonnekkin?
7) onko siihen koodeja?
kiitos paljon kaikille vastanneille
sims 2 pets ps2 kysymyksii! LUKEKAA
8
646
Vastaukset 8
- tatus...
siinä pääsee koirapuistoon
- sims1
TÄLLÄ TAI SEURAAVALLA SIVULLA ON NOITA SAMOJA KYSYMYKSIÄ KATO SIELTÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- thesims1-fani
simsfan kirjoitti:
etitiin kyll toss vaikka kuinka kaua!
Taidat sitten tarvita näkötarkastuksen, jos ei kerta löytyny :) Totuudessa et ettiny yhtää.. Kyllä olisit löytäny vastauksia.
- simfan
thesims1-fani kirjoitti:
Taidat sitten tarvita näkötarkastuksen, jos ei kerta löytyny :) Totuudessa et ettiny yhtää.. Kyllä olisit löytäny vastauksia.
juu en tartte ku etin kaikki sivut tai sit kone on niin *********** et ei näytä. ^^
- thesims1-fani
simfan kirjoitti:
juu en tartte ku etin kaikki sivut tai sit kone on niin *********** et ei näytä. ^^
Se ei ole koneesta vika vaan käyttäjässä,
jotta löydät tietoa tarviit vaa selata näitä aijempia sivuja ja viestejä, esim 10 aijempaa sivua ku selaat ni jo löytyy.
Samoin google ja engalti on kova juttu. Ku pistät googleen oikeilla hakusanoilla ja vaikka englanniks ni joha löytyy. Ja The Sims 2 netti sivut on hyvät. - mä vaan.
"Voi vitsi kato niit edellisii sivuja". Mitä helvettii, sama asia, toistat koko ajan että "kattokaa edellisii viestei". Siäkii aina vaa toistat samaa, mitäs valitat muille et ne toistaa samoja asioita viesteissä?? Ei tarvii lukee niit viestei jos ei kiinnosta. Kunhan pidät ton ison turpas välil tukos!!
- --------------
thesims1-fani kirjoitti:
Se ei ole koneesta vika vaan käyttäjässä,
jotta löydät tietoa tarviit vaa selata näitä aijempia sivuja ja viestejä, esim 10 aijempaa sivua ku selaat ni jo löytyy.
Samoin google ja engalti on kova juttu. Ku pistät googleen oikeilla hakusanoilla ja vaikka englanniks ni joha löytyy. Ja The Sims 2 netti sivut on hyvät.vittu on katottu nii paljon ja katotaa uudelee vieläki mä oo kattonu jo vaikka kuinka monesti vitun runkkari!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761530
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.96736En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48536
- 126536
- 37526
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483