Aistin asioita, kuten varmaan moni muukin nainen. Joskus päähän tulee enteellisiä kuvia tai unia. Nyt mulla on kummallinen viba, outo fiilis. On kuin sydän olisi tulessa. Olen kohtalaisen tasapainoinen, mutta sisäisen palon takia poissa tolaltani. Aavistelen jotain, mutta en tiedä mitä se on. Vaikka yritän olla jalat maassa ja normaali, tuntuu, että minun pitää hakea jonkinsorttista osviittaa joltain näkijältä. Kenen puoleen kääntyä, oisko quickhelpperiä tarjolla? Kiittäen.
Oudot vibraatiot
poissa paikoiltaan
2258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Quickhelppereitä on varmasti tarjolla enemmän kuin jaksat laskea,mutta tietävätkö he mitään? Odota katson kristallipallostani...eivät tiedä.(hehee...)Fibat ja tuntemukset eivät tee sinusta varmasti mitenkään epätasapainoista. Anna asioiden olla ja rentoudu. Kuuntele itseäsi ja hyväksy tuntemuksesi. Etiäiset ovat normaalia elämää,mutta eipä niitä kannata mennä kylille huutelemaan. Ihmisten tietämättömyys näistä asioista kun on niin suurta.
Kirjastosta löytyy paljon aiheeseen liittyviä hyviä kirjoja,suosittelen. Voit myös mennä johonkin rajatiedon yhdistyksen kokoukseen. Ja netissä on myös paljon asiaan liittyvää. Ihanaa etsintää!
olevasi tietäjien yläpuolella kristallipalloinensi. heh katson tähdenlennosta....et ole. älä mollaa muita auttajia. tai saat tuta hurrrrrrrrrjan koston.