Laittakaas tänne hintoja mihin hintaan olette renkaiden vaihtoyön saaneet sekä toiminpiteet.
Kuopio,Rengaspari:
- renkaiden vaihto alumiinivanteille.Tasapainotus,asennus paikoilleen 60e.Palvelu ihan hyvää vaikka olikin pojilla kiirettä.
Rengasliikkeiden asennushintoja
14
1034
Vastaukset
- heheee
ilmaista ammattipalvelua firmasta tunkki&rengas-avain. Jokainen voi pitää itseänsä alan ammattilaisena jos tuntee homman idean. Samalla sai kivasti raikasta ilmaa, kun pariin autoon tuli vaihdettua. Sit maistuikin kahvit.
- Ruka on ykkönen
Kuusamosaa Autotarvike Reksa 40€ sarja.
Vannetyö tasapainoitus asennus alle. - Autoilija....
Ruka on ykkönen kirjoitti:
Kuusamosaa Autotarvike Reksa 40€ sarja.
Vannetyö tasapainoitus asennus alle.Reilu 70 euroa meni Jkylän Vianorille, kun samoille vanteille vaihdettiin talvirenkaat.
- Anonyymi
Tuolla rengasparissa näyttää renkaat maksavan maltaita mitä muiden hintoihin vertaa.
- Anonyymi
Voitin jokunen vuosi sitten Nokian renkaat kilpai,ussa. Renkaat toimitettiin Vianoriin ja kysyin hintaa vanteille laittoa ja tasapainotusta vanhojen tilalle. Sovittiin 80 euroa. Auto
valmistui ja kassalla oli uusi asiakaspalvelija ja alkoi laskuttaa 170 euroa hommasta. Kymmenkunta minuuttia kinattiin kunnes antoi periksi.
Vianor on Vianor vaikka voissa paistaisi.- Anonyymi
Kyllä Vianorissa elätetään suurta joukkoa Suomessa ja ulkomailla. Vianorin omistaa Nokian renkaat ja heidät omistaa vaikka missä olevia ihmisiä. Pakkomyynti Nokian tuotteita tai heidän maahantuomaa rengasta jolla taso on juuri ja juuri ajettava.
Ainakin itte käyn rengasparissa hyvä palvelu ja edullinen hinta..
- Anonyymi
0€ kun ite vaihtaa
- Anonyymi
Juu, jos on vannekoneet ja tasapainotuskoneet. Niillä on ehkä kuitenkin ollut jokin hinta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu, jos on vannekoneet ja tasapainotuskoneet. Niillä on ehkä kuitenkin ollut jokin hinta.
Niinpä. Pyörät kyllä vaihtaa omassa pihassa mutta en ala kumeja vaihtamaan enkä paineantureita asentelemaan jos tarvetta uusia niitä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinpä. Pyörät kyllä vaihtaa omassa pihassa mutta en ala kumeja vaihtamaan enkä paineantureita asentelemaan jos tarvetta uusia niitä.
Meillä autopiireissä noita kumeja kutsutaan renkaiksi ja vanne/rengasyhdistelmää kutsutaan yleisesti renkaiksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Meillä autopiireissä noita kumeja kutsutaan renkaiksi ja vanne/rengasyhdistelmää kutsutaan yleisesti renkaiksi.
Teidän autopiiri taitaa kokoontua pihalla hiekkalaatikolla kurahaalareissa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Teidän autopiiri taitaa kokoontua pihalla hiekkalaatikolla kurahaalareissa.
Kun alat saivartelemaan, niin sellaisesta ei tykkää kukaan ja saat sellaisen kohtelun kun ansaitset, eli kestä poika jos sinua pilkataan.
- Anonyymi
Helsinki, Rengasliike X:
Renkaiden vaihto teräsvanteille. Tasapainotus, asennus paikoilleen 50e. Palvelu oli erittäin nopeaa ja ammattitaitoista.
Tampere, RengasCenter:
Renkaiden vaihto alumiinivanteille. Tasapainotus, asennus paikoilleen 70e. Palvelu oli ystävällistä ja ammattitaitoista, suosittelen lämpimästi.- Anonyymi
Ja tietenkin myös rengaskoko vaikuttaa hintaan yleisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1533430Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk842976Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva602450Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro412340Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?532270Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1152235Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,172217Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1512149Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.121576Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville301565