Mahtava hevi-ilta!

Naiset valittaa sohvalla. Hevin sijasta kuulemme Hannen narinaa ja Jennin YLIMIELIMIELISTÄ "kommentointia". Ja jo kolme biisiä kuultu! Superia!!!
2267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

bb on kitupiikki

Äänestä

kahteen osaan ja jättää toinen puoli ilman, silloin yleensä ei ole kellään kivaa.

Olisivat antaneet juhlat kaikille, se olisi ollut ryhmähengen kannalta mukavampaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KERTA KAIKKIAAN kirjoitti:

Naiset valittaa sohvalla. Hevin sijasta kuulemme Hannen narinaa ja Jennin YLIMIELIMIELISTÄ "kommentointia". Ja jo kolme biisiä kuultu! Superia!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu