Juttelivat juuri keittiössä, Mira sanoi että Jani on puhunut siitä tytöstä niin kauniisti, ettei viitsi sitten pilata mitään (kyseli voiko nukkuu janin viekussa).. Mira sanoi iloitsevansa Janin puolesta. No, ei voi mitään..
Ei Mira saa Jania
-----
5766
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ollin vieressä myös, mira on nukkunu arin vieressä myös.. ja kaikki nukkunu kaikkien vieressä, ainoastaan manki menee tosi toimiin ;) muut nukkuu
Taas sai pakit pojalta.. Ei varmaan eka kerta
Jani vain syö, ei edes katso Miraa kohti, kun likka meni nuolemaan näppejään tyttöjen makkariin. Vaikka en ole Mira-fani, niin kyllä toi syö kuitenkin miestä. Olisin niin halunnut nähnyt romanssin poikasta tuolla talossa.
Ihan aikuisten oikeesti eihän Mira nyt Janin perään ole? Kaikki on pelkkää kulissia...
homppeleitten perään, Jani on homppelipoika, käyttäytyy ainaki niin ja ulkonäkö ei mikään erityisen komee, aika neitimäinen. Miralle sopii joku teräsmies.