Se uroskani on vieläkin myynnissä. Se on kiltti ja seurallinen. Viihtyy sylissä. 1v7kk vanha. Väriltään ruskea. Sairauksia ei ole. Papereitakaan ei ole. Se kani on ollut minulla viimekeväästä asti. Syy miks myyn on se et mulla on jo 5kania. Huoneeseen pitäis saada tilaa. Hinta on 15€. Olisiko joku kiinnostunut? Jos on niin voi kirjoittaa sähkäriini. [email protected]. Sinä on osoite.
Vielä myynnissä.
7
422
Vastaukset
- Malsu
Laitoin sinulle postia :)
- mennä kaupaksi!!!!
.........
Miksi olet ottanut/teettänyt poikasia,ellet pysty niistä pitämään hyvää huolta??????Miksi tarvitset häkkiä,kun sanoit,että"pitäisi saada tilaa enemmän"voisit myös antaa häkin samalla ostajalle pupun mukana.Eiköhän se häkki vie enemmän tilaa kotonasi,kuin kanisi???Älä ota enää kesälemmikkejä,jos niille on näin vaikea löytää uutta ja rakastavaa kotia!!!
-Onnellisen kanin onnellinen omistaja-- TAAS KERRAN!!!
Varmaan tässä on käynyt,että,sattui keväällä "vahinko",niink tossa jo joku sano.
Poikaset on NYT söpömpiä kuin nuo isot.
Siksi iso poika saa mennä.
MYYJÄ Pidä huoli jatkossa,ettei näin käy.
Vaikka vauvat ovatkin niin suloisia. - Nimetön
TAAS KERRAN!!! kirjoitti:
Varmaan tässä on käynyt,että,sattui keväällä "vahinko",niink tossa jo joku sano.
Poikaset on NYT söpömpiä kuin nuo isot.
Siksi iso poika saa mennä.
MYYJÄ Pidä huoli jatkossa,ettei näin käy.
Vaikka vauvat ovatkin niin suloisia.Tota ne mun kanit ei ole vauvoja. Kaikki kanit ovat yli 1ja½vuotta. Paljonkin yli. Muutamat ovat yli 2v. Joten kitti vaan vauva viestistä. Ne eivät ole vauvoja ja en myy kania sen takia onko se söpö vai ei. Teillä on ihan väärä ajatus siitä.
- MIKS TÄMÄ???????
Nimetön kirjoitti:
Tota ne mun kanit ei ole vauvoja. Kaikki kanit ovat yli 1ja½vuotta. Paljonkin yli. Muutamat ovat yli 2v. Joten kitti vaan vauva viestistä. Ne eivät ole vauvoja ja en myy kania sen takia onko se söpö vai ei. Teillä on ihan väärä ajatus siitä.
Olisko mtenkään mahd,että joku muu lähtis.
Onko muut tyttöjä vai poikia,leikattuja/leikkaamattomia.
Miten tämä kani tulee toimeen tisten kanssa,vai tuleeko?
Meillä on kaks yhessä,kolme toisessa häkissä tallissa ja kaks nuorta sisällä. - Nimetön
MIKS TÄMÄ??????? kirjoitti:
Olisko mtenkään mahd,että joku muu lähtis.
Onko muut tyttöjä vai poikia,leikattuja/leikkaamattomia.
Miten tämä kani tulee toimeen tisten kanssa,vai tuleeko?
Meillä on kaks yhessä,kolme toisessa häkissä tallissa ja kaks nuorta sisällä.Ei ole mahdollista kenenkään muun lähteä. Ei ikimaailmassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit835968KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3044960Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202628Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei442559Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852711748Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT991624Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro171491- 1051397
Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1331363seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1161337