penis pystyssä koko ajan!!

jäbä_14

Mun penis on pystyssä joka aamu ja päivisin monta monta kertaa. MIKSI?? Pitääkö mennä lääkäriin? Nimimerkki: Molo pystyssä

12

8710

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aiheuttaa

      non-stop erektion. Eiku lääkäriin...

    • Doctor Not

      Sinulla on paha mutaatio meneillään johon ei ole lääkettä. Esiintyy aika usein tuossa iässä nuorilla miehillä. Sivuoireina erektion lisäksi on myös typerä trollailu foorumeilla.

      Ei kuitenkaan syytä huoleen - tuo paranee ajan kanssa.

      Oireita lieventää seuraavat harjoitukset.

      1. Jätkien seurassa liikuttaessa toista lausetta "*ittu ku panettaa" useampi kerta tunnissa ja jos ohi kulkee naisia, muista ilmaista ääneen panisitko vai et.

      2. Jos eksyt naisen seuraan ilman että muita on kuuloetäisyydellä, toista seuraavia lauseita "Alaks olee mun kaa" ja "Ollanx silleen"

      Jossain välissä googleta myös sellainen sana kuin kondomi.

    • huomannu

      onko kusihätä samaan aikaan????

      • abdullah

        Aamuisin saa seisoa 10m päässä pöntöstä kusen ballistisen liikeradan takia. Lisäksi on sivusäätökin on vaikeaa.


    • Jukka HKI

      Ylläolevista viesteistä ei kannata välittää mitään. Edellä kertomasi on luonnollista nuorella iällä. Sama juttu oli itsellänikin silloin joskus muinoin.

      Kun ikää tulee lisää, niin "vaiva" vähenee. Kun tarpeeksi huonoksi menee, niin pitää turvautua Viagraan.

      Mutta olet nuori ja nuorilla vehkeet pelaavat. Ole tyytyväinen - nuoruus ei ole ikuista.

      • Karjalainen karvarinta

        Mie oon 31 vuotta vanhempi ja molo jolottaa vieläkin. Oon kuule kärsiny kaikenlaiset potenssivaivat ja sitten oon taas ollu oikkee teräsmies. Miulla seissoo aina aamulla herättyä pari tuntia (tyyliin: pystyyn, alas, pystyyn, alas) ja erektioita on pitkin päivää.

        Miun mulukku alako jököttelemmään, kun vuosia oli tullu tusinan verran kassaan. Siinähän oot ja muuanne et piäse. Semmosta se on. Ooppa kuule, poika, ilonen, tyytyväinen ja ylypee mulkustas. Kyllä se siitä ajan mittaan riemuksi ratkiaa. Äläkä välitä noista mulkunmittauspalstoista. Miun ikivanha isäni sano aekonnaan, että sitten se mies vasta pulassa on, jos omistaapi haaroissaan kahen millin finnin kolmen millin kuopassa. Siitä isommille on kysyntää naisväen parissa.


    • Anonyymi

      Matias marttinen tietää että sillä rupeaa seisomaan heti kun saa vauvan syliinsä.

    • Anonyymi

      Odotan muutama vuosi ja voit vain unesia seisokista?

    • Anonyymi

      Mulla on mulkku pystyssä aina krapulassa . Senkin tähden häpeän kaupassa käyntiä, kun se siellä housussa kiristää. Mieluummin miettisin, ruokalistan ekologisuutta, sekä muita asioita kauppareissullani. Aina menen vaan nopeasti kotiin, eikä silloin katella toisten rinnuksia ollenkaan.

    • Anonyymi

      Nuorena täysin normaalia. Vanhempana ei vaivaa, eikä edes kiinnosta.

      • Anonyymi

        itsellä ikää 60v ja olen joutunut käyttämään muutaman vuoden erektiolääkkeitä.
        Nyt kuitenkin elämäntilanteeni on rauhoittunut ja olen voinut jättää kipulääkkeitä sekä verenpainelääkkeet pois ja stressitaso pudonnut huomattavasti.
        Olen huomannut että aamuerektiot ovat palanneet ja jopa yhdyntä onnistuu hyvin ilman pilleriä.
        Ilmeisesti työkyvyttömyyseläke nuorensi minua niin paljon että tuli nuoruuden vaivat.


    • Anonyymi

      mulla aina aamulla pystyssä sojottaa että nolottaa herätä ja mennä kahaville kun pystyssä. Enkä ole edes missään kiihottuneessa tilassa mut aina aamulla tuollainen tilanne. En tiedä mistä johtuu?? Ei ainakaan pitäs olla seksuaalisia ongelmia minulla kun oon itseasiassa hyvinkin kiihkeä ja seksihaluinen sekä joka päivä melkein itsetyydystä.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      21
      4618
    2. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      3274
    3. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      40
      3127
    4. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      46
      2529
    5. Vihdoin tiedän että tämä on molemminpuolista

      Saattoi se koko ajan olla silmiemme edessä mutta kumpikaan ei uskaltanut sitä toivoa. Kunpa nähtäisiin pian, toivottavas
      Ikävä
      85
      1242
    6. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      257
      1123
    7. Miellytänkö sinun silmää?

      Varmaan ainakin vähän, jos tykkäät minusta. Siis jos tykkäät.
      Ikävä
      79
      1099
    8. Haluaisin lähettää sulle viestin

      Mutta en enää uskalla. Miehelle.
      Ikävä
      56
      1082
    9. Natoon liittyminen on alkanut kaduttaa.

      Nato on muuttunut niin paljon, että se ei ole enää se mihin haluttiin liittyä. Usa on vetäytynyt ja 5% osuus valtion tul
      Maailman menoa
      392
      1067
    10. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      200
      966
    Aihe