lopettakaa

täysin turhaa koko jääkiekko, yliarvostettua ollut aina
2327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jotkut tykkää lätkästä jotkut futiksesta ja jotkut ties mistä...Pidä mielipitees omana tietonas!

Äänestä
  • mielipiteeseen ja ne voi kyllä ihan vapaasti täälläkin kertoa. Sen ei pitäisi loukata ketään. Kenenkään sananvapautta ei voi rajoittaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ässät ! kirjoitti:

täysin turhaa koko jääkiekko, yliarvostettua ollut aina

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu