Mitsu Lancer Gli

Moi,

Tila loppuu kesken ja pakko on vaihtaa. Mitä arvelette vaihdossa saatavan vuoden 1994 Mitsu Lancer Gli:stä, aj. 140 tkm? Onko 3000 egee ylimitoitettu haave?

senttejään laskeva
3375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

3500-4000€ olisi oikeampi hinta, älä myy halvemmalla varsinkaan jos auto on hyvässä kunnossa.

Äänestä

Tervehdys!

Vaihdossa tarjottavan summan määrä riippuu siitä minkä hintaluokan autoon olet vaihtamassa, mutta luulisin että saat tuosta jotain 5000 - 7000e, jos on hyvässä kunnossa.
Kysele monista liikkeistä mitä tarjoavat ennenkuin päätät. Ja kannattaa myös muistaa että monien autojen hinnoissa saattaa olla ilmaa senverran että ne pystyvät antamaan myös enemmän vaihdossa vanhasta autostasi, eli välirahan määrä ratkaisee kannattaako tehdä kaupat.
Tuon ikäisten Lancerien hinnat pyörii liikkeissä 6500 -8500e. Käy vaikka katsomassa www.mtv3.fi/autotalli

Äänestä

Voin ostaa autosi 3000€:lla vaikka saman tien.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


auton vaihto edessä kirjoitti:

Moi,

Tila loppuu kesken ja pakko on vaihtaa. Mitä arvelette vaihdossa saatavan vuoden 1994 Mitsu Lancer Gli:stä, aj. 140 tkm? Onko 3000 egee ylimitoitettu haave?

senttejään laskeva

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu