Ei ole turvana kuin hänen rakas Kallensa,nyt vasta alan tosissaan katsoa tätä peliä innolla!!!!Mun mieli pide on että menee muutamia päiviä toipumiseen,ja Hanne lähtköön seuraavaksi:)
Mitä veikkaatte pärjääkö Hanne?
Ku jäi vain rakas kalle
4487
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jaa,a veikkaanpa että Hanne ei kestä tilannetta ja pyytää päästä kesken pois..
missä vaan seurassa, ei sillä ole ollut tähänkään asti pärjäämis vaikeuksia muiden kanssa.
Miran käytös sensijaan ei tule muuttumaan mihinkään.. seuratkaa ihan rauhassa. Mira kyllä löytää itselleen jatkossakin ahdistuksen ja itkun aiheet. Sillähän se kuvittelee voittavansa.
Hannen peli on kohta pelattu, miksei BB rankaise, sillä Hanne viestittelee koko ajan ulkomaailmaan, oli asia kuin asia, vetoaa äänestäjiin ym ym. Nyttenkin jopa niin pienessä asiassa kuin ulkonäkö, niin viestitti ulkomaailmaan. Tässä subin uutinen..
"Mä en oikeesti oo näin iso sitten. Julmettu, toivottavasti ne nyt tajuu!"
Mä toivon, että Hanne tippuu tuolta pois, tai sitten bb rankaisee, koska ei tosiaan koko ajan saa viestitellä ulkomaailmaan. Hannehan vetosi Jennin äänestäjiinkin, että pitäisivät talossa Jennin..
http://bb.subtv.fi/subnetti/bigbrother2006/uutiset.shtml?480073
Omia sääntöjäsi keksimästä!