tietääkö joku hyvän sähkökäyttöisin rintapumpun ja mistä sellaisen saa ostettua?minkä hintainen ?kiitos sille joka auttaa minua,kiire olis saada tisseille kunnon pumppu..
mistä hyvä rintapumppu?
minä vaan
21644
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Täällä Kuopion seudulla oli tosi tiukassa löytää sähkökäyttöistä pumppua. Lastentarvikeliikkeetkin myivät vain käsikäyttöisiä. Ainoa paikka mistä pumppu löytyi oli Citymarket!! Siellä oli Ainu sähköpumppuja hintaan 79e muistaakseni. Toimii sekä pattereilla että verkkovirralla. Hyvin toiminut mulla, tykännyt oon, ei mennyt rahat hukkaan :) Ja kaikki Ainu-merkkiset tuttipullot käy pumppuun.
ainakin helsingistä löysin yliopiston apteekista, maksoi 77 euroa eikä tosiaan ole menneet rahat hukkaan. ajattelin myydä sitten eteenpäin kun oma tarve loppuu, saa osan rahasta takaisin omaan taskuun.
onnea etsintöihin vaan.