Sen ex sano ihan suoraan, et Miran heitto olevansa bi, on täyttä fuulaa!
Ei edes epäröinyt.
Tietää, et nainen pystyy valehtelee ihan kirkkain silmin..
Mutta miksi Mira sen hitti.
Haluuks se olla jotenkin "persoona" ??
Se nainen on kiero kuin korkkiruuvi.
Viikolla tullaan näkee, kuinka Mira yrittää
"johtaa",
olemalla samalla KAIKKIEN frendi.
Ja jengi dikkaa,
hyvin menee sen rooli läpi.
Joku "soturiprinsessa", heh heh..
Eiks jengi nää läpi, ettei se nainen pystu olemaan kenenkään ystävä.
Se on pelkkää pluffii koko ämmä,
seksualisuudestaan alkaen.
Ei edes epäröinyt.
Tietää, et nainen pystyy valehtelee ihan kirkkain silmin..
Mutta miksi Mira sen hitti.
Haluuks se olla jotenkin "persoona" ??
Se nainen on kiero kuin korkkiruuvi.
Viikolla tullaan näkee, kuinka Mira yrittää
"johtaa",
olemalla samalla KAIKKIEN frendi.
Ja jengi dikkaa,
hyvin menee sen rooli läpi.
Joku "soturiprinsessa", heh heh..
Eiks jengi nää läpi, ettei se nainen pystu olemaan kenenkään ystävä.
Se on pelkkää pluffii koko ämmä,
seksualisuudestaan alkaen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
sun typerät ja lapselliset kommentit?? Mira voittaa just teijän takia ku marisette täälä niinku pikkulapset. Mira saa aina enemmän plussaa mitä enemmän täälä vingutte. Ja Miran ex sano että sen mielestä se on vaan temppu. Älä muuttele kenenkään puhumisia, sano niinku asiat on, äläkä keksi paniikissas.
asia yksi: ei mitään paniikkia,
BB ei ole mun elämä, kaukana siitä!
asia kaksi: temppu, valhe, fuula,
ihan sama, tässä tapauksessa meinaa just samaa..
asia kolme: lapsellisuudesta en menisi sanomaan yhtikäs mitään. Miran fanien kirjoitukset HARVOIN mitään muuta kuin ala-arvoista ja keksittyä paskaa..mut, mieluummin lapsellinen kuin kova ja kylmä.
asia neljä: Mira ei tule voittamaan BB:tä,
koska ei tule millään ilvellä enää kääntämään pois potkittujen asukkaiden kannattajia puolelleen.
Sen verran tää on peliä, et kannattas aina ajatella myös sitä seuravaa siirtoa.
ja sit ihan lopuks viel se tosiasia,
et Mira valehteli seksuaalisuudestaan.
Mutta miks ??
Siis Mira on niin kauhee. Niin epäaito huijari. Miten se on sumuttanut porukan pään???? Sit se Janissa roikkuminen ja ruikutus! Apua! En kestäs olla saman katon alla Miran kanssa, sori vaan Mira fanit.
muuta mira onkaan valehdellut...lintufobia jne. en edes jaksa miettiä mitä kaikkea, kun ei yksinkertasesti kiinnosta tuon tyylinen ihminen.
Ystäväksi miraa ei voisi kuvitellakaan!
ku Mira pukee aamulla? Housutkin se vetää jalkaan pyörittämällä, niin kiero se on!
Byääääähääähäähähähääähähäähhhäääähähähähääähähäää
OIKEESTI MIRA ON IHANA!
tykkääjät on samanlaisia myös itse.
Omassa ystäväpiirissäni ei ole YHTÄÄN samanlaista ku mira.
Mira on ehdottomasti paras ja välittävin tyyppi. Idiootit sitä ei vaan huomaa! Ja Miran ex ei voi tietää mikä mira todellisuudessa on, eikä se edes kuulu kenellekkään.. se on miran henk.koht. asia!
Mira is the best! Se on saletti!!
Ai et henk.koht.asia ??
Miksei sit muija pitänyt sitä sellasena,
miks kuulutti sillä kauhealla, kimeällä äänellään sen HETI ekalla viikolla koko porukalle ja katsojille !!
henk.koht.asia,
voi jeesus teitä yksinkertaisia mirafaneja!!
kukaan ei pysty feikkaa montaa kuukautta!!!????? Mira voittoon!
jos todalla on luonteeltaan tommone ja JOS osa katselijoista TODELLA tykkää tommosesta luonteesta niin otan osaa!
oikee jankun jankun täti tietävä
Voi herranperse antakaa sen Miran vaan tippua seuraavassa tiputuksessa, kaikkien äijien pisteet on menossa sille, ja Mira on huomattavasti vastenmielenen henkilö joidenkin asukkaiden mielestä. Näin pätkän jossa se sano pv huoneessa: " Hän ei tykkää musta ja sillä ei oo samanlaisia ajatuksia kuin mulla" (tais olla se eilen kun anto Jennille pisteitä) Niin ONKO JOKAISESTA PERSOONASTA PAKKO PITÄÄ PRINSESSA? Herää pahvi. Taas kerran repesin Miralle oikein kunnolla ja samalla tuli niin ällöttävä olo että teki mieli oksentaa! Miks te pidätte siitä? Ruikuttaa vaan ja lesoo, mä en nää siinä mitään positiivista. :/
noh, kannattaisko jättää ohjelma katsomatta jos noin paljon risoo...??