2.0 doch i nopea viritys

kuinka paljon tulee tehoja lisää jos poraa 5 mm. reikiä pakosarjaan. hengittääkö kone paremmin
2510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sitten pätkääkään, rikot turhaan pakosarjan

Äänestä

Tää oli kyl oudoin viritys juttu jonka edes olen kuullut... Mut ei kyl noin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fors sierra kirjoitti:

kuinka paljon tulee tehoja lisää jos poraa 5 mm. reikiä pakosarjaan. hengittääkö kone paremmin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu