Myydään plintti

Nyt sais halvalla hyvän vanhan ja siistin hoitopöydän, löytyy Turusta. Hinta 150 euroa ja yhteyden voi ottaa Rentoutuskeskus Optimaan Paula Raunela puh 050-3532829 tai 02-2335502 hoitola.
22986
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sähkö käyttöinen, pumpattava vai matka pöytä?

Äänestä
  • En osaa sanoa. Välitin vain viestin tänne. Soittakaa em. numeroihin. Siellä varmasti osataan vastata kysymyksiin. =D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hieroja v-suomesta kirjoitti:

Nyt sais halvalla hyvän vanhan ja siistin hoitopöydän, löytyy Turusta. Hinta 150 euroa ja yhteyden voi ottaa Rentoutuskeskus Optimaan Paula Raunela puh 050-3532829 tai 02-2335502 hoitola.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu