L U K E K A A

EN YMMÄRÄ NOITA 17v-20v TYTTÖJÄ JOTKA ON KAKIA VASTAAN "HYI KAKI RUMA IIK" HUH HUH
SAMA NOIL PIKKUHOMONÖRTTILAPSILLA... KAKI VOITTAA JA ME PIDETÄÄN SIITÄ HUOLI : )
6330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

HYVÄ KARI! Loistava tsemppi tanssitehtävässä ja vain diskaus pelasti Mian

Äänestä

ja neljä kuukautta kolme viikkoo ja kaks päivää vanhoja ne likat.

Äänestä

Kaki on pitänyt taloo pystyssä alusta asti KAKI VOITTOON VAAN

Äänestä

Minä olen nainen ja puolustan kakia

Äänestä
  • minäkin nainen,ja kannustan Kakia!! :D

    Äänestä

olis voinut BB-talossa. Onneks kohta turisee, jepan persus ;>

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JEEJEEMOIMOI kirjoitti:

EN YMMÄRÄ NOITA 17v-20v TYTTÖJÄ JOTKA ON KAKIA VASTAAN "HYI KAKI RUMA IIK" HUH HUH
SAMA NOIL PIKKUHOMONÖRTTILAPSILLA... KAKI VOITTAA JA ME PIDETÄÄN SIITÄ HUOLI : )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu