ROAA KAKSI KUUKAUTTA TAKANA

lopettaa? Hiukseni ovat harventuneet. Iho suht koht hyvässä kunnossa. Milloin tiedän lopettaa?
4729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hyvänen aika, sun täytyy syödä se kuuri loppuun, jollei mitään vakavia sivuoireita tule.

Äänestä

naah... mää oon syönnynnä jo kolomisen kuakautta, eikännä oo hiriveesti vielä auttanna... :D

Äänestä
  • haista paska!!
    ei voi olla mahdollist ettei kyseinen kuuri muka toimisi!

    Äänestä

  • 2222 kirjoitti:

    haista paska!!
    ei voi olla mahdollist ettei kyseinen kuuri muka toimisi!

    Jos kuurin kerta aloittaa, parhaimman hyödyn siitä saa kun syö lääkettä (tietenkin ihosta riippuen) mahdollisimman pitkän ajan, ja vähintäänkin kuurin loppuun.
    Itselläni ei kolmeen ensimmäiseen kuukauteen tapahtunut mitään parannusta, mutta sitten iho alkoi parantua hitaasti, mutta varmasti.. Tsemppiä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


milloin kirjoitti:

lopettaa? Hiukseni ovat harventuneet. Iho suht koht hyvässä kunnossa. Milloin tiedän lopettaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu