Jossun uudet TISSIT
kaunistako??
163881
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
tolla muijalla ei mee hyvin!
tosi omituisen näköset! oudon muotoset ja osoittaa sivuille päin :D
MENNÄ AIVAN NAPPIIN:)JA LAITTAA VIELÄ KUVA NETTIIN...PIMEETÄ TOUHUA!
http://www.dollsdancers.fi/gallery/img/11/FH040021.jpg
Julialla on hyvät tissit.
http://www.dollsdancers.fi/gallery/disp_img.php?id_img=5854
tyhjäpäisen ja bimbon oloinen naisihminen! Varmaan joku tykkääkin, mutta itse en tajua näitä pakko-pikku-julkkis-tyrkkyjä silikoneineen ja törkeine tekoripsi-yläaste-meikkeineen...
noi kuvat on otettu punkaharjulla elokuussa, vai oliko heinökuun loppua. johannan uudet silikonit laitettiin tässä kuussa, eli uusia silikoni kuvia ei ole vielä nähtävillä. jäädään vaan odottamaan uusia silikoni kuvia. toivon,että laittoi nyt kerralla runsaasti täytettä.
Johannalla on ihan uudet silikonit, joita ei ole vielä nähtävillä Dollsien sivuilla!
Kuvat ovat tulossa viimeisimmältä Espanjan matkalta, jossa hän matkaili toisen mallin, Johanna Viben kanssa.
Johanna T. otti upeat uudet rinnat, jotka eivät kuitenkaan ole liian isot eivätkä koomisen näköiset. Ne ovat ns.pisaramalliset, jolloin ne eivät näytä potkupalloilta. Julialla on sama malli, Johannan uudet rinnat ovat hieman isommat. Ovatpa upean näköisiä tyttöjä nämä kaikki Tukiaisten siskokset! Kuvaan heitä mielelläni:)
Siis kuinka epätoivoinen ihmisen pitää olla, että kirjoittaa itsestään kehuviestejä? Varsinkin kun se törkeästi paistaa läpi. Hohhoi... :D
silikonit ovat koomiset aina...kun eivät selällä maatenkaan liiku luonnollisesti. Kyllä miehet luomuista enempi tykkää.
johanna varmaan suuttu arvostelusta, kun toi kuva ei ole enää niiden kuvagalleriassa. eilen oli lisätty ja nyt on jo vedetty pois.
Jossu kirjoitti päiväkirjassaan Dollssien sivuilla, että Julia olisi pahoinpidelty pahasti jonkun latvialaisen naisen johdosta :-O
Onkohan kyseessä se ennen tanssiryhmän riveissä ollut Martiina? Ja helposti arvaa missä Helsikiläisessä "yökerhossa" tämä onnettomuus tapahtui...eiköhän kyseessä ole joku strippipaikka ;-D jossa toinen strippari hermostui kun joku sai isommat rahat lap dancestä ;-D
johanna lupaathan laittaa kuvia uusista rinnoistasi sivuillenne.
terveisin ihailija
toivottavasti todellisuudentaju on säilynyt. sen kaverin joahnna viben rinnat alkaa ollla jo pahan liian isot.
Se on katsos sitä huonoa itsetuntoa ;).
Silikonitkin viittaa sinnepäin.
alkuperäisessä ne uudet vai vanhat silkkarit. Ton kuvan nimittäin oli todellakin hauskat törröttivät kuin löysät ilmatpallot eri suuntiin...hihiii tuossa tarvii jo liiveissäkin kunnon tuen.