MIRA OIKEA VOITTAJA

Mira olisi voittanut tanssikilpailun helposti,mutta selkä tuli kipeäksi.Miran fitness ura on tehnyt hänestä todellisen kuntoihmeen.ehkä oli parempi että Mia voitti etteivät Miran vihaajat saaneet lisää vettä myllyynsä.Mira on niin reilu ja rehellinen että hän ehkä tiesi mitä suomalaiset ajattelevat ja antoi Mian voittaa.Mira olisi jaksanut vaikka aamuun asti.Mira is the winner.
131417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Känniseltä Miraltakin koko eilinen ilta.

Äänestä

Täällä taas provoilet. Varmaan joo Mira on pyhä ja hyvä. Jäikö sulta päivän lääkkeet ottamatta?

Äänestä

kunhan kaki lentää pihalle ekana ja mira perässä heikin tykö!

Äänestä

Tiedän,ettei bodareilla todellakaan ole kestävyyttä.

Työpaikan kuntotesteissä bodarityökaveri kävi kolme kertaa polkemassa ergometriin, ennenkuin uskoi hävinneensä minulle.

Äänestä

Aika heikosti tuntui jaksavan ja erittäin "rikki" näyttää tänä aamuna olevan. Taitaa lenkkeilläkin aika huonolla sykkeellä, kun ei yhtään pärjännyt:) Kakikin jaksoi 3 kertaa enemmän.

Äänestä

pullistella muutaman sekunnin

Äänestä

oli odotettavissa että mia voittaa,säälittää kun väkisin pidetään talossa.kari moraalinen voittaja!karin luonne kestää moisen,mutta MIA,ei löydy plussaa hänestä,ihan pihalla kaikista asukkaista,,mira on lavertelija aika äänestää ulos!!mira...

Äänestä

Olipas perustelut! Noilla perusteilla lehmän paskakin saadaan maistumaan ja tuoksumaan hyvältä! Mira on laiska vetelys, joka joutaa ulos talosta seuraavaksi!

Äänestä

mira selitteli koko illan sitä miten joutu lopettamaan, tais olla kova paikka hävitä. käytti tekosyynä niin pitkää takkia kuin vääränlaisia kenkiä.
kyllä oikea urheilija ja tavallinen ihminenkin kestää kipua ja tuskaa jos haluaa pärjätä. miakin sen todisti. mitä se haittaa jos paleltaa, kyllä kesä sulattaa.
fitnes on vaan ulkonäkö kisaa ei kunnon testausta.

Äänestä

Se sais lähteä seuraavana...olis saanut lähteä vaikka paljon aiemminkin...
Jos joku vetää roolia talossa niin mira... ärsyttää katsoa koko henkilöä kun aina tunkee ruman nokkansa joka väliin ja tietää aina kaiken... onko ihmiset sokeita vai mitä kunnei äänestä sitä ulos talosta.
24/7 seuraamalla huomaa kuinka ärsyttävä lehmä se on!!!!!

Äänestä

... mira on kädetön perässä vedettävä paska, jonka jutuilla ei vastetta todellisuudessa.. sen kuntoilukin on vaan pintaa ja teatteria, ei siitä oo mihinkään muuhun kuin paskaa jauhamaan ja pillua nuolemaan.

Äänestä

löysä lähmä

Äänestä

eivät kestäneet tanssia, tässä nähtiin sitä bodarin voimaa, seli seli

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TANSSIKILPAILUN kirjoitti:

Mira olisi voittanut tanssikilpailun helposti,mutta selkä tuli kipeäksi.Miran fitness ura on tehnyt hänestä todellisen kuntoihmeen.ehkä oli parempi että Mia voitti etteivät Miran vihaajat saaneet lisää vettä myllyynsä.Mira on niin reilu ja rehellinen että hän ehkä tiesi mitä suomalaiset ajattelevat ja antoi Mian voittaa.Mira olisi jaksanut vaikka aamuun asti.Mira is the winner.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu