Rosterioviset kylmäkoneet

Onko kokemuksia näistä rosteriovisista kylmäkoneista? Ovatko hankalia pitää puhtaana?
3551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meillä ei ole rosterikodinkoneita, mutta kaapinovia kyllä ja ovat aika ikäviä pitää puhtaana, mutta kauneuden vuoksi kannattaa kärsiä. Varmaan alkoholilla pinnat pysyvät puhtaana, olen kokeillut vain ikkunanpesusuihketta ja oli ihan ok, parempikin vaan voisi olla.

Äänestä
  • Mitenkä voi pitää kauniina rosteriovia jotka on täynnä näpinjälkiä, ainakin lapsiprheissä. Muutenkin antavat kivan laitosmaisen tunteen.

    Äänestä

Tunnin välein voit olla luutuamassa sormenjälkiä ja muita läikkiä pois. Ei ole enää vapaa-ajan vietto-ongelmia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apa kirjoitti:

Onko kokemuksia näistä rosteriovisista kylmäkoneista? Ovatko hankalia pitää puhtaana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu