Paras taistelija IKINÄ.
srh
121812
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Voi helvetti. Kylläpä oli lapsellinen. Suorastaan naurettava...he heh hee.
Kyllähän tuo heppu ylivoimainen sajassaan on/oli, mutta tämän videon voittaja on vieläkin parempi: http://www.youtube.com/watch?v=M4B0UdtfS5c&mode=related &search=
Vaikka hävisi ottelun, niin on ja tulee olemaan yksi maailman parhaista Alin kanssa.
Otsikko kertoo kaiken, Tysonin ura oli tuossa vaiheessa jo käytännössä ohi ja oli aivan typerä kun meni haastamaan Lewisin noina vuosinaan. Huipulle voi jäädä, mutta jos sieltä lähtee, niin lähtee alas.
Mikä tuon otuksen nimi oikein on?
"Giant" Silva joka on voittanut ainoastaan yhden matsin eläissään, mutta japsit tykkäävät näistä friikkisirkuksista jotka ovat isoja. Eli läpällä tehty, nuo tyrmäykset sun muut on aivan muista otteluista. Ainoa voitto on tuo yksi, jossa vastassa oli ihme kyllä vieläkin paskempi tyyppi.
..toivottavasti tuo oli läppä! :)) Ei kyllä Fedorin tai Sakuraban voittanutta meikäläisen listoilta löydy.. Vaikkakin kumpikin herra on huonona päivänä voitettavissa. Etenkin Saku.
eihän toi oo edes ihminen, kuinka se voi siis olla joku taistelija ??
Mun mielestä toi kundi ei ole kova.
Tässä sensijaan on kova jätkä:
http://www.youtube.com/watch?v=7MSh0xLXNJA
Kyllä venäläinen vapaaottelija ja sambo-tyylin edustaja Fedor Emelianenko on ehdottomasti maailman kovin kamppailija (taistelija)!!
Lisättävänä että kyllä sulta huumorintajua löytyy, kun oot laittanu clipin ehkä maailman suhteessa tunnetuimmasta, paskimmasta vapaaottelijasta, Giant Silva:sta ;D
Ainakin videon ohjaaja on ollut nero. En itse asiassa ole nähnyt parempaa pätkää vähän aikaan. Olen kastonut pätkän jo kymmenne kertaa ja vielkin nauran vedt silmissä. silva hakkaa lilli putteja kasaaan mutta on samalla hyvin sympaattisen oloinen jätti.