Onko

Olen päässyt eläkeikään ja kaikki ei enää toimi kuten aikaisemmin.

Ajattelin että jos ottaisin puoli Viagra en kusisi kenkieni päälle (seksi ei kiinnosta).

Onko kokemusta tai muita vinkkejä?

(Miten Merikarhut tekevät?)
2401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kieli

Äänestä

Joten ole varovainen, ettei käy niinkuin minulle.

Ostin Tallinan reissulla Virolaista viagraa, ei olisi pitänyt!

Nyt tiedän mikä Virolaisessa viagrassa on vikana.

Se jättää tyvestä tuuman löysäksi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemusta? kirjoitti:

Olen päässyt eläkeikään ja kaikki ei enää toimi kuten aikaisemmin.

Ajattelin että jos ottaisin puoli Viagra en kusisi kenkieni päälle (seksi ei kiinnosta).

Onko kokemusta tai muita vinkkejä?

(Miten Merikarhut tekevät?)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu