Mitä helvettiä ne surkuttelee edelleen tuon "viihdeohjelma" Nevadan katsojaluvuilla?
Johan se oli etukäteen selvä ettei ketään kiinnosta katsoa jotain leppilampea tai wickströmiä ja vielä parhaimpaan tv-katseluaikaan.
Katsojien aliarvioimista tuollainen.
Joo, itse katsoin vain n. 10min alusta mutta se riitti. Silti voin sanoa että paska mikä paska!
Johan se oli etukäteen selvä ettei ketään kiinnosta katsoa jotain leppilampea tai wickströmiä ja vielä parhaimpaan tv-katseluaikaan.
Katsojien aliarvioimista tuollainen.
Joo, itse katsoin vain n. 10min alusta mutta se riitti. Silti voin sanoa että paska mikä paska!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Enpä edes aloittanut seuraamaan .......YÖK
katoin kait 10 minsaa myös...todella tylsä parhaaseen katseluaikaan lauantaina ja mikä ohjelma. Ihan täysi virhearviointi. ´Kummankin omaa showta jota kukaan ei jaksa katsoa. Toivottavasti loppuu heti ja palaa joku kunnon viihdeohjelma!
Toivottavasti loppuu mahdollisimman pian. Maikkarin ohjelmat huononevat koko ajan.
Kaikki katsomisen arvoinen on jostain syystä jemmattu kanavasta riippumatta arki-iltaan keskelle yötä, jolloin meikä on jo tuutimassa jaksaakseen nousta viideltä aamulla. Oma erikoinen osastonsa tässä sarjassa on musiikkiohjelmat, jotka tulevat yöaikaan, ei paljon voi luukuttaa vaikka pysyiskin hereillä.. Sitten viikonloppuna kun olis aikaa valvoa, sieltä suolletaan kaiken maaliman "koko perheen viihdepakettia". Ei naurattanut kertaakaan Huitan Nevada, tuli mieleen yläastekakaroitten käsivaraviihde homppulauluineen.
oli todella hyvä ohjelma, ainakin jos ymmärtää kielen.
Saattaa olla että käännettynä vitsit ei kolahda.
Ehkä suomenkielisillä on tuo Kummeli ja muu
töks töks-huumori päällimmäisenä.
Wickströmin huumori vaatii älyä ja oivallusta.
että ala-arvoista on ohjelmat mtv3:lla 18-21 välillä joka ilta. Mikä trendi on tämä nuoret pukumiehet vetämässä ohjelmaa ja höpöttämässä. Yäk Huumat, tämä uusin, Joonas, Sorainen, Ruben menettelee, salkkarit ja ykkösen kotikatu.
Ala-arvoista.
Ihan skeidaa. Yhdyn edellisiin puhujiin.