mää oon julkimo!!!

mä pääsin keeran lehteen ku olin ostamas koiranpentui toril jos oli niitä sadoittain eri rotusii ja värisii...lopulta päädyin karvattomaan ihmis rotuun mikä oli rumin mitä vaan löyty...annoin sille nimeks arttu...siin ei oo muuta vikaa mut se hommaa vaa kauheesti ongelmii muiden lajitovereiden kans...mut ei voi mitään..T:A.t
1149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos löytyy ihmisiä jotka pystyy tuhlaa rahansa 1:dessä päivässä, menettä välinsä parhaisiin kavereihin, samaan tusinoittain tappo uhkauksia, kärsii uni vaikeuksista ja siten joutuu valvomaan 2 päivää kerrallaan, saa peräänsä häirikön josta ei pääse eroon, ynm:pientä voi vittu et ahistaa. joten jos tuntuu tutulta niin ota yhteys pervO:oon isolla O:lla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DigItmonster kirjoitti:

mä pääsin keeran lehteen ku olin ostamas koiranpentui toril jos oli niitä sadoittain eri rotusii ja värisii...lopulta päädyin karvattomaan ihmis rotuun mikä oli rumin mitä vaan löyty...annoin sille nimeks arttu...siin ei oo muuta vikaa mut se hommaa vaa kauheesti ongelmii muiden lajitovereiden kans...mut ei voi mitään..T:A.t

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu