YLLÄPITO

Tälle palstalle tarvittaisiin sheriffi, ja äkkiä!! 99 % viesteistä on asiattomia ja täyttä roskaa! Valvooko tätä palstaa kukaan?? Poistettavia viestejä riittää!!
9768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

typeryyttäsi!!

Äänestä
  • mitään asiaa, voisit olla hiljaa.

    Äänestä

  • Repe Ruutikallo kirjoitti:

    mitään asiaa, voisit olla hiljaa.

    Palstalla tosiaan tarvittaisiin sheriffiä. Luulisin.

    Ilmoittaudu.

    Tähti, vasara ja näppis.

    Äänestä

Lähes joka palstalle iskee jokin ala-asteikäisten iskuryhmä, mesovat aikansa, kyllästyvät ja siirtyvät muualle. Joskus normaalit kirjoittajat palaavat palstalle, joskus palsta näivettyy näiden depiiliterroristien iskun jälkeen. Ja sitähän ne toivovat, että idiotismilla olisi konkreettisia näkyviä tuloksia. Palsta 65 on kuollut, kissapalsta elpyi, feministipalsta on kiikunkaakun, huonommalla puolella.

Yksinkertaisinta olisi olla täysin reagoimatta, se on pahinta mitä esimurrosikäiselle pojalle voi tapahtua, mutta tässäkin tapauksessa se jää koko palstan sivuuttamiseksi, koska tässä sotkussa ei viitsi tarpoa :(

Äänestä

uskontopalstan seriffin oikeudet koskemaan myös tätä palstaa.

Äänestä

Miu veienpoek ko tekköö semmot tohtorinkirjoo poekkasten tinerinkäätöst ni se pyys miuu kerröö tiält huumorrii et elä sie kaaheest estel niit kirottamast ko miul o ny aekoo kerreetä.

Äänestä

..poistua esim.mielenterveys,-tai huuhaaosastoille!! Tai ihan oikeasti lääkäriin!! Turhauttavaa lukea jatkuvasti samoja viestejä, samasta aiheesta; PakanaM:stä!!! Luulen, ettei muita pahemmin kiinnosta "henkilökohtaiset" ongelmat PakanaM:n ja Kyllästyneen, Tuomarin, (Juristin?) Infon, ja Laastarin välillä, vaikka vahvasti epäilen, että 4 viimeksimainittua on 1 ja sama henkilö :))

Äänestä

melko typerä.

Sori vaan.

Äänestä
  • Katso peiliin

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


haloo!! kirjoitti:

Tälle palstalle tarvittaisiin sheriffi, ja äkkiä!! 99 % viesteistä on asiattomia ja täyttä roskaa! Valvooko tätä palstaa kukaan?? Poistettavia viestejä riittää!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu