Toukokuussa la

toka tulossa toukokuun alussa Onko muita toukomameja?Missä synnytät?
10507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

äitienpäivänä eli 13.5.07!!

Ja synnytän Jyväskylässä Keski-Suomen keskussairaalassa.

Äänestä

Mulla la 30.5.! :) Varmaan LKS on synnytyssairaala..

Äänestä

La 24.5.2007. OYS:ssa sitte synnyttelen.

Äänestä

Laskettuaika 14.05.07 ja paikkana OYS :)

Äänestä

Toista odotellaan.La. 31.5.
Synnytän Satakunnan ks:ssa.

Äänestä

Eli pohjanmaalle syntyy yksi pieni ihminen lisää, jo neljäs ihme meidän perheeseen.
Onnellista odotusta kaikille.

Äänestä

7.5.! Synnytän vissiin LAS:issa.

Äänestä
  • Laskettu aika 28.5 ja toista odottelen. Pahaa oloa ja väsymystä - kai tämä tästä. Synnytän TYKSissä.

    Äänestä

  • Toukka... kirjoitti:

    Laskettu aika 28.5 ja toista odottelen. Pahaa oloa ja väsymystä - kai tämä tästä. Synnytän TYKSissä.

    Meillä onkin sit sama laskettu aika! Meille tämä on ensimmäinen "napu". Synnytän TAYSsissa, tampereella. Olo ihan ok, mutta päivittäin ihan kamala turvotus mahassa! Massu niin pyöreä että luulis LA:n olevan jo pikapuoliin = )

    Äänestä

synnyttämään tarkoitus mennä ensimmäistä lastamme

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petra ja Ande kirjoitti:

toka tulossa toukokuun alussa Onko muita toukomameja?Missä synnytät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu