Onnee vaan sille tytölle oikein paljon. Ja lykkyä tykö!
Katri Ylanderille
kultalevy debyyttialbumistaan!
121671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
kans onnittelut!!!
onnea katrille ja menestystä jatkossakin!
katri on porno, ei osaa laulaa. Yrittää olla niin tekopirteä, että pahaa tekee. Kun ääni ei riitä, lisätään huutoa. Kuunnelkaa! Se kimottaa...sillai et korviin sattuu ja on pakko sulkea radio.
sä voit laittaa radion kiinni, mä taas nautin, kun voin kuunnella Katrin laulua, makuasioista ei voi kiistellä. HYVÄ KATRI!!
itse kirjoitella tänne. Lopeta jo, tiedetään, että sulla ei paljon valloista ystäviä löydy.
tarkoitat niin pieleen meni mähän voisin olla vaikka äiti Katrille kun mulla on samanikäisiä "lapsia".
...katrin äiti kehuu täällä tytärtään. Aika huonosti on katrilla asiat.
ei varmaan löydykään kun kaikki (nuoret) lähtee täältä järjestään pois heti pakollisen koulun jälkeen!
Katri ja moni muu asuu ympäri Suomea missä on töitä ja jatkokoulutusmahdollisuutta.
en viittis jauhaa noin lapsellista asiaa, mut mun lapset on kyllä ihan eri sukupuolta. Kaikesta huolimatta onnea Katrille! Että voi joku olla kateellinen toisen menestykselle!!
kateellisten ihmisten kommenteista ei pidä välittää, muista että on paljon meitä jotka ihaillaan sua! ja terveiset katrin vanhemmille: ootte upeita kun olette kannustaneet katria!
Onnea Katrille ja paljon menestystä myös tulevaisuudessa!
Härkäpakari on Mansikkapaikka!