Näin sinut..

..tänään..taas kävi niin,että kun kaipasin sinua niin paljon,niin näinkin sinut..olit tosi tosi sulonen sen lumenajokoneen penkissä..sinulla on kyllä monipuolinen työnkuva..et varmaan huomannut minua..
51114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oli?

Äänestä
  • ..mies oli mikkelissä!!

    Äänestä

missä?

Äänestä

se se on, eix ni?
Ne on tosi sexyjä ku ne sulloo uutta jätesäkkiä roskapönttöön!!!

Äänestä
  • ..satu olemaan..työnkuvaan vaan näyttää kuuluvan vaikka mitä..sexy kylläkin,joo..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

..tänään..taas kävi niin,että kun kaipasin sinua niin paljon,niin näinkin sinut..olit tosi tosi sulonen sen lumenajokoneen penkissä..sinulla on kyllä monipuolinen työnkuva..et varmaan huomannut minua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu