Ostan 518

Olen aikeissa ostaa 5-sarjan Bemun, ehkä 518 vois olla bensankulutuksen kannalta paras konemalli..
Jos on hyvää myynnissä, voisin innostua...
7529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pieni ruokaisempi ku 520. Koska on niinkin iso auto. Vaatii kuitenki koneelta tehoja liikuuttaa sellaista painomäärää ja isolla koneella se menee helpommin ja vähemällä "kenkimisellä". Siis jos ajotyylisi on suht normaali niin ei kulutuksessa ole juurikaan eroja.

Äänestä

Olis Oulussa tarjolla 520:n. Vuosimalli 90, ajettu 206tkm, levikkeet ja alustasarja, 2xalut,jne.
Hp. 8000
Puh. 0400 499575

Äänestä
  • etsin jos löytyis vähemmän ajettua vaikka ei tuokaan mikään loppuunajettu ole..levikkeet ei oikein kolahda. thanks anyway!

    Äänestä

  • sakemanni kirjoitti:

    etsin jos löytyis vähemmän ajettua vaikka ei tuokaan mikään loppuunajettu ole..levikkeet ei oikein kolahda. thanks anyway!

    518i vm.90 210000km viinin pun. Vantaa.
    Peruslaite ei mitään virityksiä, enpä ole myyntiä miettinyt mutta mailaa niin katotaan josko pääsemme yhteisymmärrykseen. noin 9300;-€

    Äänestä

  • Joke kirjoitti:

    518i vm.90 210000km viinin pun. Vantaa.
    Peruslaite ei mitään virityksiä, enpä ole myyntiä miettinyt mutta mailaa niin katotaan josko pääsemme yhteisymmärrykseen. noin 9300;-€

    jaa-a..mikä on auton kunto?
    kauanko ollu sulla?

    Äänestä

  • sakemanni kirjoitti:

    jaa-a..mikä on auton kunto?
    kauanko ollu sulla?

    No kunto päälisinpuolin ok, koneeseen juuri vaihdettu hihna, nostimet, akku, toki jotakin pientä löytyy sieltä täältä mutta tuon ikäistä virheetöntä yksilöä et löydä. Laita yhteystietosi mun postiin niin tehdään treffit.

    [email protected]

    Äänestä

, niin pistän tulemaan kuvia, autosta,sisältä ja päältä, huoltokirjasta, kats. raportista ym.
Tarjolla -92 M 50 koneella.
[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sakemanni kirjoitti:

Olen aikeissa ostaa 5-sarjan Bemun, ehkä 518 vois olla bensankulutuksen kannalta paras konemalli..
Jos on hyvää myynnissä, voisin innostua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu