Paras paikka

Mo!

Mikä paras paikka auton sisällä Defalle. Siinä keskikonsolin oikealla puolella muovissa? Eikös se ota jalkoihin kiinni jos toinen vieressä?
4807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Omassa 307:ssa halvin muoviosa johon uskalsin ruuvata mitään kiinni löytyi em. paikasta.

Äänestä

...oikealle puolelle laitoin omani.hankin vartavasten mahd.pienen mallin mutta tehokkaan.
Eikä se ole haitannut kyytiläistäkään,hyvin mahtuu!Asennus hieman kojelaudan alta takaviistoon,johto kerran lämppärin juuren ympäri ja muovin alta rasiaan,asennuksesta tulee siisti eikä roikkuvia johtoja!:)

Äänestä
  • Olisin voinu lukea tarkemmin,sulla onkin 206.
    Mulla 406gw.

    Äänestä

  • Itse ostin 1200-mallin, olis pitäny termini ostaa, kun tuo on kauhea möhkäle ja 206:ssa ei jalkatilaa juuri isoille ole...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lämppärille (206)) kirjoitti:

Mo!

Mikä paras paikka auton sisällä Defalle. Siinä keskikonsolin oikealla puolella muovissa? Eikös se ota jalkoihin kiinni jos toinen vieressä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu