järkevä äänestäjä

MIRA
5153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

MIRA

Äänestä

Tätähä olen tolkuttanut jo viikkotolkulla!
Silloin kun ehdokkaita on enemmän kuin 2 ei kannata hassata ääniään miinuksiin vaan tukea suosikkiaan äänillä.

Äänestä
  • laittaa joka toisen viestin MIRA ja KARI-

    Se on Miran edun vuoksi, että kaki saa miinuksia ja tippuu.

    Äänestä

Järkevin äänestää Mira-...minä ainakin.

Äänestä
  • sä et oo järkevä vaan tyhmä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskittää näin kirjoitti:

MIRA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu