euroopan alueella mäkeen...

Minne kannattais mennä laskeen talvilomalla?Ei mitään Levejä ja Rukia,vaan ulkomaanmatka ilman naistentansseja.Hinnalla ei väliä,kun vaan rinteet on kunnossa ja palvelu pelaa.Miel,lentäen ja kamojen ieasy kuljetus paikanpäälle.
2435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse tykkään käydä. Keskityn lasketteluun en niinkään juhlimiseen. Myös koneella pääsee.

Äänestä

Jo monena vuonna. Monen matkanjärjestäjän matkoilla oltu, mutta kyllä SunSkin reissuilla on homma toiminut parhaiten. Rinnetiedon ym. löytyy SunSkin sivuilta. Kannattaa tutustua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minne siis kirjoitti:

Minne kannattais mennä laskeen talvilomalla?Ei mitään Levejä ja Rukia,vaan ulkomaanmatka ilman naistentansseja.Hinnalla ei väliä,kun vaan rinteet on kunnossa ja palvelu pelaa.Miel,lentäen ja kamojen ieasy kuljetus paikanpäälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu