Valopalloja Puolan peltokuvioissa

http://www.waaromunooit.wint.nl/

Mielenkiintoisia kuvia viimekesältä...
5930
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Monta palloo nuissa on toisissaan kiinni nuissa palloissa, vai onko niissä kiinni toisia palloja??? Ainakin kuvista näkyy kuhmuja.

Äänestä
  • Huijausta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Taisivat ufot olla tekemässä viljapeltokuvioita.

Poikkeuksetta huonolaatuisia kuvia taas. Olisi kuvaaja käyttänyt omaa zoomiaan.

Äänestä

ovat oikeasti lintuja! Huijauksia huijausten perään, ja eteen.

Äänestä

katsot dokumenttisarjan "uusi ilmestyskirja..... muistaakseni ensimmäinen osa, niin tuoda siinä mainitaan eripuolilla maailmaa nähtyjen viljakuvioiden luona nähdyistä valopalloista,muistaakseni kovinkin yleinen ilmiö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viljakuvio intoilija kirjoitti:

http://www.waaromunooit.wint.nl/

Mielenkiintoisia kuvia viimekesältä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu