sisäreuna

vaihdoin talvirenkaat alle ja huomasin että kuskin puoleinen eturengas kulunut muita enemmän sisäpuolelta pitääkö mennä aurauskulmat säätämään
2291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vahvasti siihen että etupäässä on haritusta. Suosittelen säätämistä kun nuo renkaat ei ole halpoja.

Äänestä

jos on vanhempi auto kysees, nii kandee stekata myös tuet ettei ne oo löysät. Itel jouduin ostamaan 2 kertaa uudet kesäkumit etee viime kesäl, ku korjaaja ei osannu kattoo tukii (ne ol löystyn ja piti uusii). Päivittäin ajoin reilu 200km, enkä paljoo jaksan katella sisäreunoi... kalliiks tul.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eestää kirjoitti:

vaihdoin talvirenkaat alle ja huomasin että kuskin puoleinen eturengas kulunut muita enemmän sisäpuolelta pitääkö mennä aurauskulmat säätämään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu