Mira on hullu!

Ulos apinoimaan exänsä kanssa..

Miran kuva halloween bileistä:
http://www.hairweb.de/images-stars/michael-jackson-prozess.jpg
2234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jenni,hanne jne ois halunnu jo alusta asti sen pois.Mutku suomi on pullollaa miran kaltasia muijia,ni sitä ei niin vaa saakkaa ulos,eli nirppanokkia suomi pullollaa.uskottava se vaa on.Harmi

Äänestä

lapsellinen kakara. Ulkonäköä taas arvostelemassa, nolo mikä nolo. Etpä ole monenkaan ihmisen kanssa tekemisissä ollut. Jopa oma äitisi voi olla ihmisten hakkaaja ja menneisyydestä löytyä pahoinpitelyjä. Äitisi voi kännissä vetää baarin naisia turpaan ja päästellä suustaan sammakoita. Niin ne ihmisten puolet vaan tulee esille kun kamera on päällä 24/7. Sarillakin on väkivaltaisia piirteitä, mm. erilaiset käden irti riuhtaisut yms., Mia ärsyyntyy ja valittaa joka asiasta ja murjottaa minkä ehtii. Niin varmaan sun äitiskin, mutta sähän et sitä voi myöntää tai tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoitoon.. kirjoitti:

Ulos apinoimaan exänsä kanssa..

Miran kuva halloween bileistä:
http://www.hairweb.de/images-stars/michael-jackson-prozess.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu