Ollin täytyy saada rangaistus tosta kuseskelusta nurkkiin!Toi menee oikeesti yli hyvän maun ja kaikkien rajojen!Jos nyt yhtäänkin ois oikeudenmukainen toi BB niin antais ensi viikolla 3 automaattista nimeämispistettä opalle.Äänestetään Olli-öykkäri pihalle asap.
Ollille rangaistus
kakkiainen
7451
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Näkemyksesi täysin!
Siinä tapauksessa pitäisi rangaista myös Karia jatkuvasta kuorsaamisesta, joka saa toiset hulluuden partaalle. Yhtälailla Ollin pissaaminen tapahtuu tiedottomassa tilassa kuin Karin kuorsaaminenkin.
Tosin sympatiasi taitaa johtua siitä että sama vika vaivaa teitä molempia. Ei normaalit ihmiset kuse ympäriinsä olivatpa kuinka humalassa tahansa. Eka kerta olis mennyt vahinkona, mutta toinen kerta viittaa jo tapaan.
nukkua on jokaisen pakko, mutta pakko ei ole juoda niin paljon että menee tieto
Saamaan minkäänlaista rangaistusta...
seuraavan kerran kun porukat saa keittoa niin Ollille vaan pullotettua lähdevettä ja sama linja ohjelman loppuun - viina vaan ei sovi hänelle!
Pienillä lapsillakin on pissanpidätys ongelmia yöllä. Sama vaiva näyttää vaivaavan Olliakin.
Siihen on konsti pissa hälytin joka alkaa piipata jos sattuu vahinko ja tässähän on vahingosta kyse. Ei muuta kuin hälytin housuihin ja kun alkaa kusettaa se kyllä herättää. Unessahan se Ollikin kuseskelee. Homeopaattisia lääkkeitäkin siihen vaivaan kuulemma on