Ministeri HYSSÄLÄ vaikenee
Kirjoittanut: edelleen! 31.10.2006 klo 14.40
http://217.71.145.8/faktatmp/utatmp/kk_796_2006_p.htm
Blankko-kohta näkyy edelleen olevan!
Pääseekö Hyssälä vaikenemalla uudelleen eduskuntaan?
Kirjoittanut: edelleen! 31.10.2006 klo 14.40
http://217.71.145.8/faktatmp/utatmp/kk_796_2006_p.htm
Blankko-kohta näkyy edelleen olevan!
Pääseekö Hyssälä vaikenemalla uudelleen eduskuntaan?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tarkistamaton
?? eikö tähän kukaa vastaakaan mitää
- hymyilen hymyilen ;-)
Vastaus kirjalliseen kysymykseen annetaan kirjallisesti 21 päivän kuluessa siitä, kun kysymys toimitettiin valtioneuvostolle. Tieto eduskunnalle saapuneista vastauksista kirjallisiin kysymyksiin merkitään täysistunnon pöytäkirjaan.
Viime viikolla ei ollut täysistuntoja. Seuraava on huomenna klo 14.00 alkaen. Todennäköisesti kysymykseen on jo olemassa vastaus, mutta sitä ei julkaista netissä ennen täysistuntoa.
Ilmeisesti vastauksen ilmestymistä nettiin voi odottaa aikaisintaan keskiviikkona (eduskunta on tällä hetkellä uusimassa sivustoaan, mikä myös voi aiheuttaa viivästymistä.)
Hienoa, että vastasit ja tiedät asiasta noin paljon. Toivotaan, että keskiviikkona jo näemme mitä kirjalliseen kyseleyyn vastataan.
hallituksemme palkkalistoilla?
Olet siis suojelupoliisin ilmiantaja.
näitä ilkeitä viestejä eivät kirjoittele homeista sairastuneet, vaan nämä latvalahot joita palstalle on ilmaantunut viettämään aikaansa "hyviä töitä" tehden!
Voi olla, että joku kuntoutuslaitos on suljettu ja ovat päässeet ihan kotihoitoon. Mutta tätä latvalahoa tyyppiä eivät sairasta homeista sairastuneet. Tämä on ihan oma lajinsa limanuljaskoita.