Rakkaani joudu jo

Tule jo odotan sua
hiihdä, hiihdä
latu on auki

Sauna on lämmin
saunotaan rauhassa

Kuun valossa lumessa
enkeileitä tehdään ja
muutakin

Takan loisteessa
toisiamme tutkimme
ja samalla myös
rakkautemme salat
julkaisemme
2266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...suksetki eri paria ja aina kaiken lisäksi ristissä. Joten koeta ymmärtää, tää vielä hetken kestää...

Äänestä

Rakkaani tunnen kuinka jossain kaukana olet tieni peittyni jäljet häipynyt et pääse luokseni tai olet löytänyt valkean tien ,jota kulkuen tallaat mennen tullen ,tulisit aukaisin sulle peittyvän tien,näkisin jälkesi jotka johtaa luokseni,,,,Rakkaani jouda jo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mustikkasuu kirjoitti:

Tule jo odotan sua
hiihdä, hiihdä
latu on auki

Sauna on lämmin
saunotaan rauhassa

Kuun valossa lumessa
enkeileitä tehdään ja
muutakin

Takan loisteessa
toisiamme tutkimme
ja samalla myös
rakkautemme salat
julkaisemme

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu