suomi24:n keskustelut

kaikki yhteen putkeen.siis kun aiheiden vastaukset. onko muill näin vai oonko vahingossa tehny jotain asetuksia tai painanu jotain nappulaan. ois kiva jos niit voi lukea silleen normaalisti. auttakaa joku fiksu immeinen
6495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

valitse niistä

Äänestä
  • Eiks niin?

    Äänestä

sivusto, niin esim. viestien esitystapa 3 säilyy. Siitä on helpoin seurata, kuka on vastannut kellekin.

Äänestä
  • Miten Firefoxiin siis saa S24 keskustelut säilymään niin, että selaimen sulkemisen ja uudelleenavaamisen jälkeen kolmas esitystapa avautuu uddelleen?

    Äänestä

  • ??????? kirjoitti:

    Miten Firefoxiin siis saa S24 keskustelut säilymään niin, että selaimen sulkemisen ja uudelleenavaamisen jälkeen kolmas esitystapa avautuu uddelleen?

    äläkä poista niitä selaimen sammuttamisen yhteydessä. eli säilytä cookiet kunnes ne vanhenevat.

    Äänestä

enpä ois hoksannu tuota itte. nnyt on kivempi lukea niin tietää mitä on jo kattonu ku yhtäkkii rupes kaikki tuleen peräkanaa. oon varmaan sitten vahingossa näppäyttäny nuita. kiitti vielä kerran avusta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näkyy kirjoitti:

kaikki yhteen putkeen.siis kun aiheiden vastaukset. onko muill näin vai oonko vahingossa tehny jotain asetuksia tai painanu jotain nappulaan. ois kiva jos niit voi lukea silleen normaalisti. auttakaa joku fiksu immeinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu