listaa siinä joku innokas tarjoaa luettavaksi. Onhan se hyvä, että näemme miten takatuuppari-Skoda on menestynyt. Sanoisin että yllättävän hyvin. On siihen varmaan jo kommentoitu tuohon allaolevaankin värssylistaan.
Liki kaksikymmentä vuotta vanhaa
2
522
Vastaukset
- tekniikkaan,
ei tule niin helposti vikoja. Esimerkiksi kuinka monta kertaa sinulla on pyörän pumppu hajonnut? Sama se on vähän näissä halpa-autoissa, kuten Skoda. Silti ihmettelen miten niissä silti voi olla vikoja noin paljon kun tekniikaltaan yhden piirin ihmeitä.
aikoinaan, ei muilla merkeilläkään ollut mitään erityistä vastinetta. Tuupparin kompastushan oli kuten tunnettua, huono anturi syylärissä ja hidas flektin toiminta, pitkillä putkilla ei voinut noiden edellisten pettäessä jäähdytystä löytyä riitävän nopeasti. Huolellinen seuranta kyllä piti senkin kunnossa. Nyky-Skodasta taas puhuttaessa yksinkertaista tekniikkaa on yhtä vaikea löytää kuin ABS :ättömiä jarruja mistään merkistä. Mikä lienee sinun ajoneuvosi tekniikka?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2522308- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä481367Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647
