UNIKULKURI JA KUSIJA ÄÄNESTYKSEEN

että saatais niinku järkee talon tapoihin!
3366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No sen jälkeen olis sama maalata harmaita viivoja seinille ja katsella loppu bb niitä.

Äänestä

ja Marabou voisi lahjoittaa vuoden minttukrokantit, niin siinäpä Hanne kikattelisi ikenet levällään.

Äänestä
  • Ai kun niillä on ihanaa. Ensin minttukrokantti-suklaalevy ja sitten Kimbleä pelaamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


HAISULIINITAR kirjoitti:

että saatais niinku järkee talon tapoihin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu