Mitähän mira....

mitähän mira fanit duunaa kun mira ei ookkaa enää oikei sille et joutu häipyy oisko kannattanu olla niin varma et mira jää"kyl mira jää annan sille 100 ääntä"huhuh paksuu paskaa
1299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaikki okei. et älä sä juoppo hätäile. talossa ei oo enää yhtään naista joita kehtais katsoo ilman meikkiä. ällistyttävän rumia jäi taloon. enää Jani joka on normaalin oloinen ja katseen kestävä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fanit... kirjoitti:

mitähän mira fanit duunaa kun mira ei ookkaa enää oikei sille et joutu häipyy oisko kannattanu olla niin varma et mira jää"kyl mira jää annan sille 100 ääntä"huhuh paksuu paskaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu