Nimi talvikko pojalle

Hluaisin jonkun hyvin erikoisen ja hauskan nimen talvikko pojalleni...
HAUSKA JA OMAPERÄINEN....
4216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mun hamsterini (syyrialainen) on nimeltään Chili. Mun mielest se on kiva nimi.:)

Äänestä
  • Tulihan se linkki sittenkin :) No sieltä vaan selaamaan.

    Äänestä

moi


tässä nimiä:Cuhu,Zuhu ja tuti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vinkkejä, ehdotuksia kirjoitti:

Hluaisin jonkun hyvin erikoisen ja hauskan nimen talvikko pojalleni...
HAUSKA JA OMAPERÄINEN....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu