Apukuljettajan airbag-on/off

Moi!

Onko tietoa onko 406 ST 2.0 GRW vm.-98 mallissa sitä poiskytkentä mahdollisuutta?
Minulla on jälkiasennettuna käsinoja keskellä, olisiko se mahdollisesti siellä??
2309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole erillistä on/off kytkintä,tuli vasta facelift malliin keväällä 1999

Äänestä
  • Ei tarvinnut alkaa irrotella tukea!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pösöisti kirjoitti:

Moi!

Onko tietoa onko 406 ST 2.0 GRW vm.-98 mallissa sitä poiskytkentä mahdollisuutta?
Minulla on jälkiasennettuna käsinoja keskellä, olisiko se mahdollisesti siellä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu