Ruma 20 vuotias opiskelijanainen jonka älykkyysosamäärä on 160
Kaunis monimiljonäärin 20 vuotias tytär jonka aika kuluu huvitteluun ja shoppailuun ja jonka älykkyysosamäärä on 60
Kaunis monimiljonäärin 20 vuotias tytär jonka aika kuluu huvitteluun ja shoppailuun ja jonka älykkyysosamäärä on 60
Vastaukset 11
Vanhimmat
ulkonäköä voi parantaa kauneusleikkauksilla mutta
alhaista älykkyyttä ei milläänn keinolla
Aika alhainen on tosiaan tuo 60.
ÄO 50–69lievä älyllinen kehitysvammaisuus (debiili).
http://64.233.183.104/search?q=cache:13i4Burj2HgJ:www.tieteessatapahtuu.fi/0504/javanainen.pdf älykkyysosamäärärajat imbesilli&hl=fi&gl=fi&ct=clnk&cd=1
se eka
no kaunis monimiljonäärin tytär tietenkin,koska kukaan ei halua olla ruma,ja etsä älykkyyttä tarvitse jos sulla on kaikki mitä voit toivoa. Rahaa,upea elämä,ja pidät vain hauskaa. Kuka sillä älyllä mitään tekee? ehkä pääsee tienaamaan muutaman tonnin kuussa jossain työpaikassa,so wot? ja olis vielä rumaki! HYI!
KAUNIS BLONDI MÄ' HALUAISIN OLLA...
No entä jos olis 20-vuotias kaunis opiskelijanainen, jolla älykkyysosamäärä olis juuri tuota 160:n luokkaa? Olisko mahdottumuus? I don´t think so;)
tietysti.Menisin plastiikkakirurgin käsittelyyn.
Juu mä olisin varmaankin se kaunis idiootti, ellei toi ruma älykkö olisi sitten sellanen, joka elämänsä aikana saisi aikaan jotakin todella hyvää ja arvokasta.
Öh, onpas pinnallinen ja lapsellinen kysymys, mutta tietysti olen mieluiten fiksu ja ihan ok-näköinen. Kumpikaan en haluaisi noista olla vaan oma itseni.
MÄ HALUAISIN OLLA JOKU AIVAN MUU JA SELLAINEN MIES JOKA OLISI AIVAN JOKU MUU..
SE TOKA..TAI SITTEN SE EKA..EN TIEDÄ..TODENNÄKÖISESTI EN OLISI KUMPIKAAN